Reklama

Kto będzie dyrektorem szpitala? Znamy nazwiska kandydatów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: SP ZOZ w Łukowie

Kto będzie dyrektorem szpitala? Znamy nazwiska kandydatów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Katarzyna Rola-Skorupska, Ireneusz Goławski, Zbigniew Kończak, Piotr Latawiec i Mariusz Furlepa rywalizować będą o stanowisko dyrektora szpitala w Łukowie. Za nami otwarcie kopert z kandydaturami.

Dziś o godz. 15.00 minął termin składania ofert na stanowisko dyrektora szpitala w Łukowie. O fotel następcy Władysława Kobielskiego ubiegać się będzie pięć osób. Wśród nich jest pełniący obowiązki dyrektora SP ZOZ, Mariusz Furlepa. Oprócz łukowianina, swoje usługi zaoferowali także Katarzyna Rola-Skorupska z Siedlec, Ireneusz Goławski z Ławek, Zbigniew Kończak z Łodzi i Piotr Latawiec z Rzeszowa.

Kandydatury zostaną teraz ocenione pod kątem formalno-prawnym przez powołaną ku temu Komisję Konkursową. Spotkanie osób, które wybiorą nowego dyrektora szpitala w Łukowie, zaplanowano na poniedziałek 5 lutego. Dalsze rozmowy i zadawanie pytań kandydatom planowane jest dzień później, we wtorek 6 lutego. Wówczas powinniśmy dowiedzieć się, kto będzie następcą odwołanego w zeszłym roku Władysława Kobielskiego.

Nowego dyrektora wybiorą wicestarosta Włodzimierz Wolski, radni powiatowi Kinga Szerszeń, Józef Płudowski, Andrzej Wisiński, Andrzej Soćko oraz Marek Czub (przedstawiciel działającej przy SP ZOZ Rady Społecznej) i Anna Kołodziej reprezentująca pracowników placówki.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE