Reklama

Kronika strażacka

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Kronika strażacka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gdzie w ostatnich dniach pracowali strażacy? Prezentujemy informację od Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie.

Plama na drodze

W poniedziałek, 19 lutego ok. godz. 20.45 strażacy-ochotnicy z OSP Jarczew usunęli plamę ropy z jezdni w swojej miejscowości.

Zderzenie audi i fiata

W czwartek, 22 lutego ok. godz. 7 zderzyły się audi i fiat uno w Dmininie. Uszkodzony został całkowicie fiat oraz przód audi. W wypadku poszkodowani zostali: 35-letnia kobieta i 36-letni mężczyzna. Trafili oni do szpitala. Strażacy zawodowi z Łukowa zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory w autach i kierowali ruchem.

Zabezpieczyli lądowanie śmigłowca

W piątek, 23 lutego  ok. godz. 9.35 strażacy zawodowi z Łukowa zabezpieczyli lądowanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego na płycie stadionu przy ul. Warszawskiej w Łukowie.

Pożar domu na Podgórnej

W sobotę, 24 lutego ok. godz. 14.47 zapalił się drewniany dom przy ul. Podgórnej w Łukowie. Wypaliło się wnętrze jednego pokoju. Dwa zastępy strażaków zawodowych z Łukowa ugasili pożar i wynieśli wyposażenie z pomieszczenia. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Zapaliły się śmieci

W niedzielę, 25 lutego ok godz. 1.45 strażacy zawodowi z Łukowa ugasili pożar plastikowego kontenera na śmieci na os. Chącińskiego w Łukowie.

Fałszywe alarmy

W ostatnim tygodniu na terenie powiatu łukowskiego miały też miejsce fałszywe alarmy. W środę, 21 lutego ok. godz. 7.45 włączył się alarm z monitoringu w Domu Pomocy Społecznej w Ryżkach. W czwartek, 22 lutego ok. godz. 16.40 straż pożarna została w dobrej wierze powiadomiona o pożarze w Woli Okrzejskiej. Alarm okazał się fałszywy. Zgłaszający myśleli, że pali się dom. Na miejscu strażacy-ochotnicy z OSP Wola Okrzejska stwierdzili, że był to dym z komina. Z kolei w sobotę, 24 lutego ok. godz.11.50 włączył się alarm z monitoringu w Szpitalu Psychiatrycznym w Łukowie. To zgłoszenie też było fałszywe. We wszystkich przypadkach na miejsce zdarzenia pojechali strażacy zawodowi z Łukowa.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE