Reklama

Kronika Policyjna. Wypadki, pożary i narkotyki

Opublikowano:
Autor:

Kronika Policyjna. Wypadki, pożary i narkotyki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zdarzenia od 2 do 8 września

2 września w Trzebieszowie nieznany sprawca ukradł paliwo ze zbiornika koparko-ładowarki marki Case. Pokrzywdzony wartość straty określił na kwotę 300 zł. 

2 września  w Siedliskach kierujący samochodem Audi 35-latek z gminy Wojcieszków zderzył się z samochodem  Audi, którym kierowała 22-latka z gminy Wojcieszków. W wyniku wypadku pokrzywdzony 35-letni kierowca audi doznał obrażeń ciała.

2 września w Łukowie na ul. Warszawskiej 28-letnia łukowianka ukradła artykuły spożywcze i przemysłowe o wartości 520 zł.

4 września w Stoczku Łukowskim kierujący motocyklem Suzuki 20-latek z gminy Wodynie zderzył się z samochodem  Toyota, którym kierowała 29-latka z gminy Stoczek Łukowski. W wyniku wypadku pokrzywdzony motocyklista doznał obrażeń ciała.

3 września na terenie kompleksu leśnego w gminie Stanin policjanci zabezpieczyli 20 roślin konopi indyjskich

5 września w Łukowie na ul. Cmentarnej zaistniał pożar samochodu Citroen w wyniku którego spaleniu uległo wnętrze pojazdu

7 września w Woli Mysłowskiej policjanci znaleźli marihuanę u 21-latka z gminy Żelechów

7 września w Kolonii Jamielnik kierujący samochodem Dodge 58-latek z gminy Stoczek Łukowski zderzył się z samochodem marki Honda, którym kierował 25-letni mieszkaniec gminy Stoczek Łukowski. W wyniku wypadku 46-letnia pasażerka Dodga doznała obrażeń ciała.

7 września w Nowej Wróblinie zaistniał pożar drewnianej stodoły, w wyniku którego spaleniu uległ budynek, wraz ze znajdującym się w nim sprzętem. 

8 września w Łukowie na ul. Wypoczynkowej nieznany sprawca umyślnie uszkodził elementy nadwozia samochodu Skoda. Pokrzywdzony wartość strat oszacował na kwotę 3500 zł.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE