Reklama

Kronika policyjna: kradzieże i wypadki

Opublikowano:
Autor:

Kronika policyjna: kradzieże i wypadki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kradzieże i pożary odnotowali policjanci w najnowszej kronice policyjnej. Jakie konkretne pozycje znalazły się w tym zestawieniu?

We wtorek 2 kwietnia na ul. Stasia i Nel w Łukowie zaistniał pożar w pomieszczeniu gospodarczym Zespołu Szkolno-przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 1, w wyniku którego spaleniu uległo jego wyposażenie. Uczniowie zostali ewakuowani z placówki. Pożar odnotowano też w czwartek 4 kwietnia w Toczyskach (gm. Stoczek Łukowski), gdzie w wyniku płomieni spaleniu uległa konstrukcja dachu i wyposażenie mieszkania.

W środę 3 kwietnia na ul. Międzyrzeckiej w Łukowie nieznany sprawca ukradł smartfon marki Samsung Galaxy o wartości 1000 zł. Trzy dni dni później, w sobotę 6 kwietnia w miejscowości Rzymy Rzymki inny złodziej ukradł piłę spalinową marki Stiga i ponad 30 litrów oleju napędowego. Pokrzywdzony wartość strat określił na kwotę 1150 zł.

W sobotę doszło również do potrącenia 9-letniego chłopca przez kierującą samochodem marki Skoda 49-letnią mieszkankę gminy Łuków. W wyniku wypadku pokrzywdzone dziecko doznało obrażeń ciała i zostało przewiezione do szpitala w Łukowie. Wypadek miał miejsce w Sulejach (gm. Łuków).

W niedzielę 7 kwietnia na os. Unitów Podlaskich w Łukowie policjanci znaleźli amfetaminę i haszysz u 41-letniego łukowianina. Ponadto w pierwszym tygodniu kwietnia mundurowi zatrzymali 6 osób kierujących pojazdami w stanie nietrzeźwości.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE