Reklama

Kronika kryminalna: lewe papierosy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Kronika kryminalna: lewe papierosy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 16 tysięcy sztuk papierosów zarekwirowali w zeszły wtorek łukowscy policjanci. Uszczuplenie Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconych podatków wynosi ponad 13,5 tys. złotych.

Lewe papierosy posiadał przy sobie 44-letni mieszkaniec Łukowa, który zatrzymany został 17 lipca w Krzywdzie. Zarekwirowane przez policjantów papierosy mają różne marki, lecz łączy je brak polskich znaków akcyzy. Uszczuplenie skarbu państwa w wyniku nie zapłaconych podatków wynosi w tym przypadku 13 680 zł.

20 lipca na ulicy Piłsudskiego w Łukowie doszło do potrącenia kierującej rowerem 78-letniej kobiety. W wyniku zdarzenia rowerzystka doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Więcej o tym zdarzeniu pisaliśmy w artykule: Potrącenie rowerzystki na Piłsudskiego.

Tego samego dnia łukowscy kryminalni zatrzymali 27-letniego mieszkańca Łukowa, który był poszukiwany listem gończym, a ponadto posiadał środki odurzające w postaci haszyszu i amfetaminy. Więcej na ten temat informowaliśmy w tekście: Zatrzymali poszukiwanego listem gończym mężczyznę. Znaleźli narkotyki.

Dwa dni później, w niedzielę 22 lipca na ul. Piłsudskiego w Łukowie nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru górskiego marki KANDS. Pokrzywdzony straty wycenił na kwotę 600 zł. Ponadto między 16 a 22 lipca policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących pojazdami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE