Reklama

KRONIK POLICYJNA Włamania w Krzywdzie i Aleksandrowie

Opublikowano:
Autor:

KRONIK POLICYJNA Włamania w Krzywdzie i Aleksandrowie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

13 stycznia w Krzywdzie nieznany sprawca włamał się do domu, skąd skradł biżuterię. Pokrzywdzona oszacował straty na 9000 zł. 

13 stycznia w Starych Kobiałkach kierujący samochodem marki Volkswagen 70-latek z gminy Wola Mysłowska zjechał z jezdni do przydrożnego rowu. W wyniku wypadku pokrzywdzony mężczyzna doznał obrażeń ciała, 

14 stycznia w Łukowie na ul. Zimna Woda 49-letni łukowianin ukradł portfel, w którym były dokumenty i 640 zł. 

16 stycznia w Radoryżu Kościelnym kierujący samochodem marki Ford Transit 58-latek z gminy Krzywda zderzył się z samochodem marki Volkswagen Polo. W wyniku wypadku pokrzywdzony 64-letni kierowca volkswagena doznał obrażeń ciała.

16 stycznia w Ryżkach przechodząca przez jezdnię 17-latka z gminy Łuków została potrącona przez samochód marki Peugeot, którym kierowała 38-latka z gminy Krzywda.  W wyniku wypadku pokrzywdzona piesza doznała obrażeń ciała.

18 stycznia w Łukowie na ul. Przemysłowej nieznany sprawca umyślnie uszkodził szlaban zabezpieczający parking samochodowy. Wartość strat oszacowano na kwotę 8000 zł. 

19 stycznia w Aleksandrowie nieznany sprawca włamał się do domu, skąd skradł pieniądze, biżuterię i kosmetyki. Pokrzywdzony wartość strat określił na kwotę 25000 zł.

19 stycznia w Łukowie na ul. Przemysłowej policjanci znaleźli u 28-latka tabletki ecstasy, a w jego domu amfetaminę. 

19 stycznia w Starej Róży kierujący rowerem 51-latek z gminy Stoczek Łukowski został potrącony przez samochód marki Skoda, którym kierowała 28-latka. W wyniku wypadku pokrzywdzony rowerzysta doznał obrażeń ciała.
W okresie od 13 do 19 stycznia policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących pojazdami. 


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE