Reklama

Kreatywne kobiety w akcji

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Kreatywne kobiety w akcji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś w Medycznym Studium Zawodowym w Łukowie odbył się pierwszy Targ Kreatywnych Kobiet. Panie już dziś zapowiadają, że nie jest to ostatnie wydarzenie, które chcą zaproponować mieszkańcom.

Zaczęło się od zadanego na portalu społecznościowym pytania o potrzebę zorganizowania targu. Odzew zaskoczył pomysłodawczynię.  

W kilka dni po wpisie na portalu społecznościowym odezwało się kilkanaście kobiet. I to one dziś przygotowały dla mieszkańców naszego powiatu Targi Kreatywnych Kobiet – powiedziała pomysłodawczyni przedsięwzięcia Anna Agnieszka Rola.  

25 marca w sali gimnastycznej Medycznego Studium Zawodowego w Łukowie stanęły 54 stanowiska. Na każdym z nich Panie prezentowały to, co robią z pasją. Były wszelkiego rodzaju ozdoby wykonane z różnych materiałów, porady kosmetyczne, a także oferta skorzystania z internetowej szkoły rodzenia. Nie zabrakło ozdób wielkanocnych, pisanek czy domowych słodkości. Podczas targów odbyło się także wietrzenie szaf. Paniom, a także odwiedzającym targi panom, zaśpiewał Łukasz Bojaczuk.  

W akcję włączyło się także Medyczne Studium Zawodowe, które przygotowało masaże relaksacyjne i sportowe.  

Kreatywne Kobiety na tym nie poprzestają. Chcą wkrótce zaprosić wszystkich mieszkańców na spotkanie kreatorów smaku. Będzie to możliwość spotkania się z tymi, którzy smażą, pieką, gotują i chcą się podzielić przepisami.    

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE