Reklama

Kreatywne Kobiety odebrały czek

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Bartosz Wróbel

Kreatywne Kobiety odebrały czek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Stowarzyszenie Kreatywne Kobiety mają już na swoim koncie grant Fundacji Tesco w wysokości 5 tys. zł. To nagroda za zwycięstwo w IV edycji programu "Decydujesz Pomagamy".

Rodzinne Targi Zdrowia i Urody to projekt, który już wkrótce zrealizuje działające w Łukowie stowarzyszenie Kreatywne Kobiety. Zaangażowane w działalność społeczną panie odebrały w środę 11 lipca symboliczny czek z wygraną.

Oficjalne przekazanie wygranej miało miejsce w hipermarkecie Tesco przy ul. Międzyrzeckiej w Łukowie. Czek o wartości 5 tys. złotych z przeznaczeniem na organizację profilaktycznej imprezy odebrały z rąk kierownik i pracowników sklepu przedstawicielki stowarzyszenia.

- Jesteśmy bardzo dumne z zajęcia pierwszego miejsca, cieszymy się, że lokalna społeczność darzy nas takim zaufaniem i chce, żebyśmy dalej robiły coś dobrego dla mieszkańców miasta. Powiem szczerze, że miałyśmy mocną konkurencję z równie ciekawymi projektami - cieszy się z wygranej Agnieszka Rola, prezes stowarzyszenia.

Rodzinne Targi Zdrowia i Urody to przedsięwzięcie, które zostanie już wkrótce zrealizowane za wygraną w programie Fundacji Tesco. Ich celem jest promocja zdrowego trybu życia, upowszechnianie badań profilaktycznych, ze szczególnym skierowaniem uwagi na potrzeby oraz problemy seniorów. Na targach będzie można skorzystać ze specjalistycznych darmowych konsultacji oraz badań. Natomiast seniorzy otrzymają darmowe "pudełko życia" ułatwiające pracę służbom ratowniczym i medycznym w momencie zagrożenia życia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE