Reklama

Kradzieże, wypadki i pijani za kółkiem

Opublikowano: wt, 29 paź 2019 11:03
Autor:

Kradzieże, wypadki i pijani za kółkiem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kronika kryminalna z od 21 do 27 października

  21 października w Łukowie na ul. Wołodyjowskiego 27-letni łukowianin włamał się do samochodu marki Mercedes i odjechał nim z parkingu.
  21 października w Łukowie na ul. Kraszewskiego nieznany sprawca włamał się i skradł ze zbiornika samochodu ciężarowego około 150 litrów oleju napędowego. Pokrzywdzony wartość strat określił na kwotę 600 zł.
  21 października w Łukowie na ul. Ogrodniczej nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z samochodu marki Citroen.
  21 października w Łukowie na ul. Cieszkowizna 27-letni łukowianin mimo orzeczonego wyrokiem sądowym zakazu kierowania pojazdami jechał samochodem marki Mercedes mając 1,5 promila alkoholu w organizmie.
  22 października 2019 roku w Łukowie policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego zabezpieczyli automaty do gier hazardowych wstawione tam bez wymaganego zezwolenia.
  23 października w Łukowie na ul. Międzyrzeckiej policjanci znaleźli haszysz, mefedron, marihuanę i tabletki ecstasy u 29-letniego łukowianina.
  24 października w Krzywdzie kierujący samochodem marki Opel 70-latek z gminy Stoczek Łukowski potrącił pieszego. W wyniku wypadku 29-letni pokrzywdzony doznał obrażeń ciała.
  24 października w Aleksandrówce kierujący samochodem marki Volkswagen 21-latek z gminy Stanin potrącił kierującą rowerem.  W wyniku wypadku pokrzywdzona 17-latka z gminy Stanin doznała obrażeń ciała.
  25 października w Osinach 65-latek z gminy Stanin mimo orzeczonego wyrokiem sądowym zakazu kierowania pojazdami jechał motorowerem mając 1,2 promila alkoholu w organizmie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE