Reklama

Kradzieże, nielegalne papierosy i automaty

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Kradzieże, nielegalne papierosy i automaty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 25 tysięcy papierosów bez akcyzy znaleźli łukowscy policjanci. W zeszłym tygodniu zabezpieczono automaty do gier hazardowych wstawione do lokali bez zezwolenia.

22 lutego w lokalach gastronomicznych na ul. Warszawskiej i Al. Tadeusza Kościuszki w Łukowie zabezpieczonych zostało pięć automatów do gier hazardowych, wstawionych tam bez zezwolenia. Nielegalne automaty zabezpieczyła policja wspólnie z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego. Tego samego dnia mundurowi zabezpieczyli papierosy u jednego z mieszkańców gminy Łuków. O sprawie szerzej informowaliśmy w artykule: "Przewoził nielegalne papierosy".

22 i 23 lutego zanotowano też dwie narkotykowe wpadki. Miały one miejsce na ul. Warszawskiej w Łukowie, gdzie zatrzymany został posiadający tabletki ecstasy i amfetaminę 20-letni mieszkaniec miasta, oraz w Mysłowie, gdzie znaleziono amfetaminę i marihuanę u 27-latka.

23 lutego w Krynce 19-latek z gminy Zbuczyn włamał się do domu i skradł telefony komórkowe oraz smartwatch. Wartość strat określono na kwotę 550 zł. Kradzież miała miejsce także na ul. Przechodniej w Łukowie, gdzie nieznany sprawca przywłaszczył torbę z zakupami, portfelem z pieniędzmi i kartami do bankomatu. Pokrzywdzona wartość strat określiła na 600 zł.

23 lutego zanotowano także próbę kradzieży na ul. Warszawskiej w Łukowie. Sprawcą okazał się 25-latek z Białorusi, który chciał ukraść artykuły spożywcze i przemysłowe o wartości przekraczającej 2600 zł.

Dzień później, 24 lutego na ul. Podgórnej w Łukowie miał miejsce pożar drewnianego budynku mieszkalnego. Spaleniu uległo wyposażenie mieszkania, a wartość strat określono na 30 tys. zł.

Ponadto między 19 a 25 lutym policjanci zatrzymali 6 nietrzeźwych kierujących pojazdami.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE