Reklama

Kradzież na 40 tysięcy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Kradzież na 40 tysięcy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 40 tys. zł strat odnotowano w wyniku kradzieży, do której doszło w sobotę 14 kwietnia w Celinach w gminie Trzebieszów. Z budynku mieszkalnego zginęły m.in. pieniądze i biżuteria.

Trzy kradzieże odnotowali w ciągu ostateniego tygodnia łukowscy policjanci. Jedna z nich jest szczególnie dotkliwa, gdyż z domu jednorodzinnego w Celinach w gminie Trzebieszów zginęły przedmioty o wartości 40 tys. złotych. Kradzież z włamaniem miała miejsce w sobotę 14 kwietnia, a z domu zginęły pieniądze, biżuteria oraz zegarek. Policja wciąż poszukuje sprawcy tego czynu.

Złodzieje uaktywnili się także w Łukowie oraz Jonniku w gminie Stanin. Na os. Chącińskiego w naszym mieście nieznany sprawca skradł 10 kwietnia rower marki Indiana o wartości blisko 1200 złotych, natomiast w Jonniku zginęło 8 drzew sosny o wartości 2500 zł.

Policjanci od 9 do 15 kwietnia zatrzymali też 12 nietrzeźwych kierowców. "Wpadkę" zaliczył m.in. 49-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, który w stanie nietrzeźwości kierował VW Passatem. Mężczyzna został zatrzymany 9 kwietnia na ul. Warszawskiej w Łukowie, mając w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Dodatowkowo na jego koncie widnieje też sądowy zakaz kierowania pojazdami.

10 kwietnia w Al. Tadeusza Kościuszki w Łukowie jeden z mieszkańców miasta umyślnie uszkodził drzwi w budynku wspólnoty mieszkaniowej. Wartość strat określono na 1400 złotych. Dwa dni później na os. Chącińskiego policjanci znaleźli marihuanę u 25-letniego mieszkańca województwa warmińsko-mazurskiego. Mężczyzna wzbudził zainteresowanie policjantów po tym, jak pił alkohol w miejscu publicznym.

Zobacz też: Pił piwo na osiedlu. Był poszukiwany przez sąd

13 kwietnia na ul. Siedleckiej w Łukowie doszło do potącenia motocyklisty. Sprawcą zdarzenia była 55-latka z gminy Wojcieszków. Szerzej o zdarzeniu informowaliśmy w artykule: Potrącenie motocyklisty na Siedleckiej.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE