Reklama

Kradną telefony, pieniądze, paliwo

Opublikowano:
Autor:

Kradną telefony, pieniądze, paliwo - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tylko prze pięć dni policjanci zostali poinformowani o kilku kradzieżach. Przed świętami złodzieje nie odpuszczają.

20 marca w miejscowości Wólka Domaszewska nieznani sprawcy z zaparkowanych na terenie prywatnej posesji dwóch samochodów ciężarowych, dokonali kradzieży oleju napędowego w łącznej ilości 600 litrów. Pokrzywdzony straty wycenił na kwotę 2 150 zł.

Następnego dnia w Łukowie na ul. Rurowej dokonano kradzieży pieniędzy w kwocie 600 zł. oraz telefonu komórkowego. Pokrzywdzona straty wyceniła na kwotę 750 zł.  W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili sprawcę oraz odzyskali część skradzionego mienia.

Kolejny dzień to kolejna kradzież. W miejscowości Mysłów nieznany sprawca, wykorzystując chwilową nieobecność domowników, wszedł do wnętrza domu, skąd skradł pieniądze w kwocie 900 zł.

23 marca w Łukowie na ul. Rogalińskiego nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę mieszkanki Łukowa, dokonał kradzieży telefonu komórkowego marki Sony Xperia M4 pozostawiony przez pokrzywdzoną w sklepie. Wartość strat wynosi 800 zł.

Tego samego dnia w Łukowie na ul. Przemysłowej nieznany sprawca ukradł portfel z torebki damskiej. W portfelu znajdowały się pieniądze, dokumenty osobiste, karta bankomatowa oraz karty klienta.

Kolejna damska torebka została opróżniona z zawartości 24 marca w Łukowie na ul. Prusa. Nieznany sprawca z torebki damskiej dokonał kradzieży portfela, w którym znajdowały się dokumenty osobiste, pieniądze oraz talon zakupowy. 

Oprócz serii kradzieży, w tym tygodniu doszło także do wypadku drogowego. 22 marca w Jamielniku – Kolonia, 62-letni mieszkaniec gminy Stoczek Łukowski wtargnął nagle na jezdnię wprost przed nadjeżdżający autobus marki Renault Carrier. W wyniku tego zdarzenia pokrzywdzony został pieszy. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierujący autobusem 52-letni mieszkaniec gminy Serokomla w chwili zdarzenia był trzeźwy. Od pieszego pobrano krew do badań.    


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE