Reklama

Kradną nawet gołębie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Kradną nawet gołębie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 10 tysięcy złotych strat oszacował mieszkaniec gminy Trzebieszów, któremu skradziono 40 gołębi. Prezentujemy kronikę kryminalną nadesłaną do naszej Redakcji przez łukowskich policjantów.

Jak informuje policja, w ciągu ostatnich siedmiu dni odnotowano cztery kradzieże na terenie powiatu łukowskiego. W poniedziałek 19 marca w miejscowości Orle Gniazdo nieznany sprawca skradł rejestrator ruchu o wartości 1700 zł. Cztery dni później skradziono portfel z dokumentami i kartą do bankomatu. Zdarzenie miało miejsce na ul. Kwiatkowskiego w Łukowie.

24 marca w Trzebieszowie dokonano włamania do pomieszczenia i kradzieży 40-tu gołębi hodowlanych. Kradzieży dokonał nieznany na chwilę obecną sprawca, zaś właściciel zwierząt oszacował straty na kwotę 10 tys. zł.

Kradzież miała też miejsce w Nowym Staninie 25 marca. W miejscowości tej nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia gospodarczego i skradł osprzęt ciągnika rolniczego, przedłużacze elektryczne oraz siekierę. Pokrzywdzony wartość strat określił na kwotę 1500 zł.

W zeszłym tygodniu policjanci znaleźli też papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Szerzej informowaliśmy o tym zdarzeniu w artykule: „Schował papierosy w zamrażarce”. Ponadto w okresie od 19 do 25 marca 2018 roku policjanci zatrzymali 8 nietrzeźwych kierujących pojazdami.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE