Reklama

Korowód z kapeluszami przejdzie ulicami miasta

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Korowód z kapeluszami przejdzie ulicami miasta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Piknik oraz parada z kapeluszami to część atrakcji, które zaplanowano w ramach tzw. "Seniorady". Na wydarzenie zaprasza - nie tylko najstarszych mieszkańców miasta - Łukowska Rada Seniora.

Korowód z kapeluszami oraz piknik w parku to propozycja na wspólne spędzenie niedzieli 17 czerwca. Tego dnia odbędzie się I Łukowska Seniorada, na którą już dziś zapraszają Łukowska Rada Seniora, burmistrz Łukowa Dariusz Szustek oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Karol Ciołek.

Świętowanie rozpocznie się o godz. 14.30 na Placu Solidarności i Wolności. Z tego miejska wyruszy „Parada Kapeluszy”, która prowadzona przez kapelę przemaszeruje uroczyście do pobliskiego parku. Tam też odbędzie się dalsza część święta, na której wystąpią m.in. zespoły wokalne z seniorami w składzie.

W ramach wydarzenia adresowanego nie tylko do osób starszych, planowany jest też koncert na harmonijce ustnej oraz poczęstunek bigosem i grochówką. Organizatorzy rozstrzygną konkurs na najpiękniejszy kapelusz i zaproszą do skorzystania z szeregu punktów informacyjnych, które towarzyszyć będą piknikowi. I Łukowską Senioradę zwieńczy zabawa taneczna, która ma trwać do godziny 22.00.

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, impreza przeniesiona zostanie do hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 (ul. Partyzantów).Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE