Reklama

Kontrabanda na targowicy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Policja

Kontrabanda na targowicy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Adamowie zatrzymali 20-latka z Armenii. Młody mężczyzna sprzedawał na targowisku w Okrzei papierosy bez polskich znaków akcyzy. Za naruszenie przepisów karno-skarbowych grozi mu wysoka grzywna.

W sobotę, dzielnicowi z Komisariatu Policji w Adamowie dowiedzieli się, że na targowisku w Okrzei jeden z handlujących może sprzedawać nielegalne wyroby tytoniowe. Informacje, jakie uzyskali mundurowi się potwierdziły. Patrolując rejon targowiska, policjanci znaleźli na jednym ze stoisk ponad 220 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Okazało się, że nielegalne papierosy ukrył wśród oferowanej do sprzedaży odzieży 20-latek z Armenii.

Młody mężczyzna został zatrzymany, a jego nielegalny towar zabezpieczony. Teraz prowadzący postępowanie ustalą wartość uszczuplenia podatku skarbowego, z tytułu sprzedaży papierosów bez polskich znaków akcyzy. Za naruszenie przepisów karno-skarbowych 20-latkowi z Armenii grozi wysoka grzywna i przepadek nielegalnych papierosów.

Źródło: KPP w Łukowie, Marcin Józwik. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE