Reklama

Konkursy na dyrektorów szkół podstawowych przed nami

Opublikowano:
Autor:

Konkursy na dyrektorów szkół podstawowych przed nami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz miasta ogłosił konkurs na dyrektorów łukowskich podstawówek. Do konkursów staje w każdej szkole po jednym kandydacie.

Pisaliśmy o konkursach na dyrektorów w miejskich przedszkolach, a także o kandydatach na stanowisko szefów szkół średnich. Wczoraj upłynął termin składania ofert na stanowisko dyrektora szkół podstawowych.  

Do 25 maja władze miasta czekały na oferty osób, które chcą przez najbliższe lata kierować łukowskimi podstawówkami. Do walki o utrzymanie stanowiska dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Łukowie stanie Karol Ciołek. Na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi złożona została także tylko jedna oferta – obecnej szefowej placówki Elżbiety Pogodzińskiej.  

Do konkursu nie przystąpił Artur Baranowski – dzisiejszy dyrektor Gimnazjum nr 2 w Łukowie, które od września będzie Szkołą Podstawową nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi. Tu o stanowisko ubiegać się będzie Dorota Puzio – dziś pełniąca funkcję zastępcy dyrektora.  

Przewodniczącym komisji konkursowych będzie zastępca burmistrza Marcin Mateńko. Przesłuchania kandydatów odbędą się 7 czerwca.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE