Reklama

Konkurs w bibliotece

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Konkurs w bibliotece - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejska Biblioteka Publiczna im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie ogłasza konkurs wiedzy prasowo-czytelniczej. Pytania będą publikowane m.in. w lokalnych mediach - przede wszystkim we Wspólnocie Łukowskiej.

Konkurs „Gustaw Herling-Grudziński - polski pisarz, eseista, dziennikarz i żołnierz” ma charakter otwarty, co oznacza że mogą wziąć w nim udział wszyscy czytelnicy bibliotek i mieszkańcy powiatu łukowskiego. Ankiety z pytaniami będą ukazywać się w kilku najbliższych wydaniach tygodnika Wspólnota Łukowska, będą też dostępne w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz w Internecie (www.biblioteka.lukow.pl).

Wypełnioną ankietę wraz z danymi uczestnika należy składać do 25 kwietnia 2019 r. w siedzibie Biblioteki lub nadesłać na adres: Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Sienkiewicza, ul. Wyszyńskiego 24, 21-400 Łuków. Decyduje data stempla pocztowego. Jak informuje placówka, lista laureatów zostanie ogłoszona w Tygodniu Bibliotek 14 maja w lokalnych mediach, w bibliotece oraz na jej stronie internetowej.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE