Reklama

KONKURS: Spełnijcie z nami swoje marzenia!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

KONKURS: Spełnijcie z nami swoje marzenia! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wzięliście niedawno ślub i macie przepiękne zdjęcia upamiętniające to wydarzenie? Przyślijcie do nas kilka fotografii - mile widziane zdjęcia Młodej Pary ze świadkami i zdjęcia grupowe oraz fotoreportażowe.

Konkurs dla nowożeńców organizuje Wydawnictwo Wspólnota. Do końca października w każdorazowym wydaniu tygodnika Wspólnota Łukowska będą publikowane zdjęcia zakochanych par, a na koniec komisyjnie zostaną wybrane trzy pary, które otrzymają nagrody ufundowane przez sponsora. W zabawie mogą mogą wziąć udział nowożeńcy ze wszystkich powiatów, w których ukazuje się gazeta.

CO ZROBIĆ, BY WYGRAĆ?

By móc spróbować swoich sił w zabawie, należy wysłać na adres biuro@24wspolnota.pl zdjęcie przedstawiające Parę Młodą. Prosimy o dopisanie, w jakiej parafii i kiedy był brany ślub, jak nazywają się nowożeńcy i z jakich pochodzą oni miejscowości. Prosimy także o dopisywanie w zgłoszeniu kwestii „zapoznałem/zapoznałam się z treścią regulaminu”. Ten jest dostępny na stronie http://24wspolnota.pl.

NAGRODY W KONKURSIE

Główną nagrodą w zabawie organizowanej przez Wydawnictwo Wspólnota jest weekend SPA dla dwojga w Willi Raj w Nałęczowie. Oprócz wypoczynku w malowniczym miejscu (2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją), zwycięzcy zabawy będą mogli skorzystać z masażu antystresowego (30 minut dla każdego), masażu szyi, twarzy i dekoltu. Małżonkowie będą mogli skorzystać też nawilżającej i odżywiającej skórę maski na stopy i na dłonie. W ramach nagrody nowożeńcy otrzymają też codzienne jednorazowe korzystanie ze strefy SPA bez ograniczeń czasowych (w godzinach otwarcia: basen, sauna fińska, jacuzzi, fitness room).

Nagrodą pocieszenia - aczkolwiek równie atrakcyjną - jest zestaw prezentowy "Dla Dwojga" ufundowany przez PrezentMarzeń.com. Małżonkowie wygrywają tu pakiet wielu wyjątkowych przeżyć dla dwóch osób. W eleganckim, ozdobnym pudełku znajduje się voucher rezerwacyjny oraz katalog szczegółowo opisujący każdą atrakcję. Osoby obdarowane dokonują wyboru jednego przeżycia.

Jako trzecią nagrodę organizatorzy przygotowali zestaw prezentowy "Aktywnie", ufundowany przez PrezentMarzeń.com. To kompozycja ciekawych atrakcji, która będzie idealnym prezentem dla osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas. Spośród przeżyć opisanych w zestawie osoba obdarowana może wybrać jedno.

KIEDY OGŁOSZENIE WYNIKÓW?

Komisja Konkursowa wybierze zwycięzców w październiku bieżącego roku. O nagrody walczyć będą osoby, które spełnią wszystkie warunki podane w regulaminie. Przy ocenie zdjęć, komisja brać będzie pod uwagę nie tylko ich jakość, estetykę i atrakcyjność, ale też też okoliczności wykonania (jeśli Czytelnik je poda). Preferowane będą zdjęcia z opisem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE