Reklama

Konkurs plastyczny UZALEŻNIJ SIĘ OD SPORTU. Zgłaszanie prac do 19 listopada.

Opublikowano:
Autor:

Konkurs plastyczny UZALEŻNIJ SIĘ OD SPORTU. Zgłaszanie prac do 19 listopada. - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne Nasz Region oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie zapraszają przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych do udziału w cyklicznym konkursie plastycznym :Uzależnij się od sportu.

Rozstrzygniecie konkursu nastąpi 24 listopada 2019 roku w trakcie Festiwalu Sportu i Zdrowia – XIV Turniej  Pierwszego Kroku  Kickboxing, który zostanie przeprowadzony na hali sportowej Szkoły Policealnej – Medyczne Studium Zawodowe w Łukowie. 

 Zadaniem konkursowym jest przygotowanie pracy plastycznej na temat „Uzależnij się od sportu”. Prace konkursowe mogą być wykonane dowolną techniką w formacie A4. Prace wraz z oświadczeniem rodzica/opiekuna prawnego należy dostarczyć osobiście do biura OSiR przy ul. Browarnej 63 w Łukowie.

Ostateczny termin składania prac upływa 19 listopada.                                                                                
Prace konkursowe będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: dzieci do 6 lat, uczniowie klas I-III oraz uczniowie klas IV-VIII.                                                   
 Projekt realizowany jest w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE