Reklama

Konkurs ofert na upowszechnianie kultury fizycznej ogłoszony

Opublikowano:
Autor:

Konkurs ofert na upowszechnianie kultury fizycznej ogłoszony - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz Miasta ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań miasta o charakterze pożytku publicznego w 2017 roku w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu. Zabezpieczona kwota na te zadania to 379 tys. Wnioski można składać do 1 lutego.

290 tys. na różne sekcje działające przy łukowskim klubie, 5 tys. na organizację imprez dla osób niepełnosprawnych czy 4 tys. na popularyzację biegania – takie kwoty zostały zabezpieczone w budżecie miasta na działalność propagującą aktywność fizyczną. Oferty można składać od wczoraj do 1 lutego.  

Konkurs ofert dotyczy następujących zadań: 

- Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku szkolnym w obwodzie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Łukowie - kwota zabezpieczona do 8 000 zł. Termin wykonania zadania: od dnia wskazanego w umowie do 30 listopada 2017 r. 
- Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku szkolnym w obwodzie Szkoły Podstawowej Nr 4 z Zespołu Szkół Nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Łukowie - kwota zabezpieczona do 3 500 zł. Termin wykonania zadania: od dnia wskazanego w umowie do 30 listopada 2017 r. 
- Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku szkolnym w obwodzie Gimnazjum Nr 1 z Zespołu Szkół Nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Łukowie - kwota zabezpieczona do 3 500 zł. Termin wykonania zadania: od dnia wskazanego w umowie do 30 listopada 2017 r.  
- Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku szkolnym w obwodzie Szkoły Podstawowej Nr 5 w Łukowie - kwota zabezpieczona do 4 000 zł. Termin wykonania zadania: od dnia wskazanego w umowie do 30 listopada 2017 r.   
- Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku szkolnym w obwodzie Gimnazjum Nr 2 w Łukowie - kwota zabezpieczona do 4 000 zł. Termin wykonania zadania: od dnia wskazanego w umowie do 30 listopada 2017 r. 
- Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku szkolnym w obwodzie Gimnazjum Nr 3 w Łukowie - kwota zabezpieczona do 4 000 zł. Termin wykonania zadania: od dnia wskazanego w umowie do 30 listopada 2017 r. 
- Prowadzenie sekcji piłki ręcznej - szkolenie i udział w zawodach - kwota zabezpieczona do 25 000 zł. Termin wykonania zadania: od dnia wskazanego w umowie do 15 grudnia 2017 r.   
- Szkolenie i współzawodnictwo sportowe w piłce nożnej, obejmujące min. 5 grup szkoleniowych w różnych kategoriach wiekowych, szkolenie i współzawodnictwo sportowe w podnoszeniu ciężarów i kulturystyce, w zapasach, w boksie, piłce siatkowej, zgłoszonych w okręgowych związkach sportowych - kwota zabezpieczona do 290 000 zł. Termin wykonania zadania: od dnia wskazanego w umowie do 31 grudnia 2017 r.   
- Organizacja imprez sportowo-rekreacyjnych dla osób niepełnosprawnych - kwota zabezpieczona do 5 000 zł. Termin wykonania zadania: od dnia wskazanego w umowie do 30 listopada 2017 r. 
- Prowadzenie sekcji pływackiej - szkolenie i udział w zawodach - kwota zabezpieczona do 8 000 zł. Termin wykonania zadania: od dnia wskazanego w umowie do 30 listopada 2017 r.   
- Szkolenie w zakresie piłki nożnej chłopców do wieku trampkarza młodszego na bazie miejskich szkół podstawowych (min. 3 grupy szkoleniowe w różnych kategoriach wiekowych). - kwota zabezpieczona do 20 000 zł. Termin wykonania zadania: od dnia wskazanego w umowie do 30 listopada 2017 r.   
- Działalność mająca na celu popularyzację biegania, postaw prozdrowotnych z zakresu aktywności fizycznej integrującą społeczność lokalną oraz charytatywnych. - kwota zabezpieczona do 4 000 zł. Termin wykonania zadania: od dnia wskazanego w umowie do 31 grudnia 2017 r.  

Do składania ofert w konkursie uprawnione są organizacje pozarządowe oraz podmioty określone w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i wolontariacie działające na terenie Miast Łuków lub na rzecz jej mieszkańców w zakresie powyżej wymienionych zadań. Złożenie oferty nie jest równoznaczne z przyznaniem dotacji. Dotację na realizację zadania otrzyma podmiot lub podmioty, których oferta zostanie wybrana w postępowaniu konkursowym. Uruchomienie środków na realizację zadania nastąpi na podstawie umowy zawartej pomiędzy Burmistrzem Miasta Łuków, a podmiotem, którego oferta zostanie wybrana.

Oferty należy składać w Punkcie Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Łuków osobiście lub listownie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 1 lutego 2017 roku do godz. 15:30. Otwarty konkurs ofert zostanie przeprowadzony 2 lutego 2017 r. o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta.  

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej Miasta Łuków. 


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE