Reklama

Konkurs na plakat dla „Niepodległej”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Muzeum Regionalne w Łukowie

Konkurs na plakat dla „Niepodległej” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Muzeum Regionalne w Łukowie i Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łukowskiej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na stulecie odzyskania niepodległości. Termin dostarczania prac to 12 października.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół oraz osób dorosłych. Jego tematem jest wykonanie plakatu w formacie A4 lub A3 symbolizującego setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Mile widziane będą prace o tematyce niepodległościowej z uwzględnieniem historii regionu.

Dzieła należy dostarczyć do 12 października (osobiście bądź drogą pocztową) do Muzeum Regionalnego w Łukowie, ul. Piłsudskiego 19. Wraz z pracą uczestnik konkursu zobowiązany jest złożyć wypełniony formularz zgłoszenia uczestnictwa. Regulamin i formularz zgłoszenia dostępny jest w siedzibie muzeum. Technika prac jest dowolna. Organizatorzy proszą jedynie, aby była możliwość ich późniejszego zeskanowania.

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas otwarcia wystawy pokonkursowej w gmachu Muzeum Regionalnego w Łukowie. Autorzy najlepszych prac z każdej kategorii otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE