Reklama

Reklama

Konkurs LGD Razem: „Najciekawsza inicjatywa Ziemi Łukowskiej”

Opublikowano: pt, 16 paź 2020 12:20
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do konkursu może być zgłoszona jedna inicjatywa zrealizowana na terenie obszaru LGD „RAZEM” w ostatnich 3 latach, tj. od 6 października 2017 r.

Reklama

Lokalna Grupa Działania „RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI” zaprasza lokalne organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje, koła gospodyń wiejskich), kluby seniora, sołectwa oraz grupy nieformalne mające siedzibę na obszarze LGD „RAZEM” do udziału w II edycji konkursu „Najciekawsza inicjatywa Ziemi Łukowskiej”. Do konkursu może być zgłoszona jedna inicjatywa zrealizowana na terenie obszaru LGD „RAZEM” w ostatnich 3 latach, tj. od  6 października 2017 r.

 

 Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach:

 

1) inicjatywa polegająca na realizacji zadania inwestycyjnego, tj. infrastruktura turystyczna i rekreacyjna,

 

2) inicjatywa związana z realizacją zadania nieinwestycyjnego, tj. organizacja wydarzeń kulturalnych o charakterze patriotycznym, edukacyjnym, sportowym lub artystycznym.

 

 Komisja konkursowa przyzna nagrody oddzielnie w każdej z dwóch kategorii finansowane przez LGD „RAZEM” ze środków PROW 2014-2020:

 

I miejsce – dyplom oraz nagroda pieniężna w postaci kart podarunkowych (500 zł)

II miejsce  –  dyplom oraz  nagroda pieniężna w postaci kart podarunkowych (300 zł)

III miejsce  –  dyplom oraz nagroda pieniężna w postaci kart podarunkowych (200 zł)

 Komisja konkursowa może przyznać również wyróżnienia

 Laureaci otrzymają również grę planszową „Na Szlaku Ziemi Łukowskiej”, Przewodnik turystyczny po obszarze Działania LGD „RAZEM”

 

 Zgłoszenia można dostarczyć osobiście do Biura LGD „RAZEM”, jednak ze względu na pandemię preferowane jest dostarczenie zgłoszenia za pośrednictwem poczty do 30 listopada 2020 r. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się do końca grudnia 2020 r.

 Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie: http://lgdrazem.pl/jezeli-aktywizujesz-spolecznosc-lokalna-podejmujesz-dzialania-na-rzecz-spolecznosci-lokalnej-realizujesz-ciekawe-projekty-ten-konkurs-jest-dla-ciebie/

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE