Reklama

Konkurs fotograficzny o bezpiecznym grzybobraniu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: WSSE Lublin

Konkurs fotograficzny o bezpiecznym grzybobraniu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 12 października można nadsyłać fotografie w II edycji konkursu "Grzyby - skarby natury" organizowanego przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Lublinie. Do zabawy zachęca też łukowski Sanepid. Dla najlepszych przygotowano nagrody i dyplomy.

Tematem konkursu jest wykonanie fotografii grzyba bądź grzybów występujących w ich naturalnym środowisku. Fotografia powinna przedstawiać nie zerwane owocniki grzybów, o zróżnicowanym wyglądzie, kształcie, kolorze.

- Konkurs adresowany jest do młodzieży szkół średnich województwa lubelskiego, a jego celem jest rozszerzenie wiedzy na temat zasad bezpiecznego grzybobrania, wzbudzenie zainteresowania bogactwem przyrody, w tym grzybów oraz kształtowanie podziwu i szacunku dla przyrody - mówi Elżbieta Poddębniak, szef sanepidu w Łukowie.

Prace, wraz z formularzami konkursowymi należy przesyłać do 12 października na adres WSSE w Lublinie (ul. Pielęgniarek 6, 20-708 Lublin). Najlepsze spośród nich nagrodzone zostaną dyplomami i nagrodami. Wręczenie nagród laureatom odbędzie się podczas finałowego podsumowania Konkursu i sezonu grzybowego. O terminie i miejscu finału laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailem.

Przedsięwzięcie organizowane jest w partnerstwie z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Lublinie, Zarządem Okręgowym Ligi Ochrony Przyrody oraz Lubelską Szkołą Fotografii w Lublinie. Regulamin konkursu wraz z załącznikami dostępny jest na stronie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łukowie www.psselukow.pl. Informację o konkursie można uzyskać również pod numerem telefonu 25 798 21-96 (wew. 15).
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE