Reklama

Koniec długich objazdów. Otwarty przejazd na Siedleckiej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Koniec długich objazdów. Otwarty przejazd na Siedleckiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po blisko miesiącu wznowiony został ruch samochodów na przejeździe kolejowym przy ul. Siedleckiej. Kierowcy poruszający się drogą krajową nr 63 nie muszą już korzystać z objazdów.

Od soboty 30 września kierowcy mogą na nowo korzystać z przejazdu kolejowego zlokalizowanego na ul. Siedleckiej w ciągu drogi krajowej nr 63. Obiekt w ostatnim czasie przechodził remont, gdzie wymieniono m.in. krytykowane przez wielu kierowców podłoże. Prace remontowe trwały (z przerwami) od 28 sierpnia do 30 września, a oprócz „głównego” przejazdu została wyremontowana nawierzchnia również na drugiej linii: Poważe - Trzaskoniec.

Oddanie do użytku wyremontowanego przejazdu kolejowego oznacza koniec objazdów dla samochodów osobowych oraz ciężarowych. W ostatnich tygodniach ich ruch biegł głównie przez ulice Wiatraki i Zimna Woda, Ławki oraz przez Gołaszyn. Kierowcy korzystali też z innego objazdu, w ciągu ulicy Jana Pawła II, Okrzei i przejazdu kolejowego w Gołaszynie. Objazd dla ciężarówek wyznaczony był natomiast przez Międzyrzec Podlaski, jednakże często zdarzały się przypadki jego łamania przez kierowców tych samochodów. Mieszkańcy głównie Ławek oraz Zimnej Wody wielokrotnie skarżyli się na niszczenie poboczy. Na szczęście teraz będą mogli odetchnąć. Ruch wraca na drogę krajową.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE