Reklama

Końcówka ferii w ŁOK-u

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Końcówka ferii w ŁOK-u - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 40 dzieci od kilku dni bierze codziennie udział w atrakcjach przygotowanych na ferie przez Łukowski Ośrodek Kultury. Poniżej prezentujemy skrót wydarzeń z obecnego tygodnia.

W poniedziałek 5 lutego rozpoczął się drugi turnus ferii zimowych organizowanych przez Łukowski Ośrodek Kultury. Do wspólnej zabawy zgłosiło się ponad 40 osób, które po zapoznaniu się i zajęciach animacyjnych, pierwszy dzień ferii spędziły na zajęciach plastycznych i muzycznych. Te ostatnie poprowadził Tadeusz Bochman, kapelmistrz Orkiestry Dętej im. Antoniego Próchniewicza w Łukowie.

Dzieci odwiedziły też Centrum Rozrywki Arkabos oraz Komendę Powiatową Policji w Łukowie, gdzie wzięły udział w szkoleniu „Bezpieczne Ferie". Spotkały się z także technikiem kryminalistyki i różnego rodzaju akcesoria policyjne. Nie zabrakło też projekcji bajek w Kinie Łuków.

Ferie zimowe powoli dobiegają końca. Dzieci, które skorzystały z oferty ŁOK-u, w chwili obecnej są na wycieczce w Warszawie, a w piątek będą się bawić na balu karnawałowym. Zwieńczeniem zabaw ma być konkurs „Mam Talent”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE