Reklama

Komunikacja miejska: spotkanie konsultacyjne

Opublikowano:
Autor:

Komunikacja miejska: spotkanie konsultacyjne - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na poniedziałek 15 kwietnia zaplanowano konsultacje społeczne w sprawie komunikacji miejskiej w Łukowie. Przyjdź do urzędu i wyraź swoją opinię na ten temat.

Komunikacja miejska to jeden z najważniejszych punktów wyborczych burmistrza Łukowa Piotra Płudowskiego. Po powołaniu specjalnego zespołu mającego zająć się opracowaniem zasad funkcjonowania w mieście transportu zbiorowego, przyszedł czas na podzielenie się efektami prac z mieszkańcami Łukowa i działającymi na terenie miasta grupami i stowarzyszeniami.

Konsultacje społeczne dotyczące komunikacji miejskiej odbędą się w poniedziałek 15 kwietnia o godzinie 16:00 w sali konferencyjnej magistratu, przy ul. Piłsudskiego 17. Podczas spotkania grupa, której prace nadzoruje wiceburmistrz Paweł Krasuski, przedstawi swój pomysł na transport zbiorowy i będzie oczekiwać na uwagi ze strony przyszłych użytkowników autobusów.

Zebrane informacje i pomysły zostaną poddane analizie, a najlepsze z nich włączone zostaną uwzględnione przez zespół. Burmistrz szacuje, że komunikacja może ruszyć w Łukowie już w przyszłym roku.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE