Reklama

Komisarz Miś w szpitalu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Komisarz Miś w szpitalu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nietypowi goście zawitali przed świętami Bożego Narodzenia na oddział dziecięcy łukowskiego szpitala. Najmłodszych pacjentów odwiedził Komendant nadkom. Leszek Misiak oraz maskotka policjantów - komisarz Miś.

W okresie Świąt Bożego Narodzenia oprócz składanych życzeń obdarowujemy się prezentami. Nie jest tajemnicą, że najbardziej na podarunki czekają dzieci. 22 grudnia Komendant Powiatowy Policji w Łukowie nadkom. Leszek Misiak oraz maskotka funkcjonariuszy - Komisarz Miś - sprawili ogromną radość najmłodszym pacjentom łukowskiego szpitala.

Maluchy otrzymały od policjantów świąteczne upominki oraz maskotki małego komisarza Misia. Mundurowi przekazali też prezenty, które na stałe pozostaną na szpitalnym oddziale. Będą z nich mogli korzystać w przyszłości inni mali pacjenci.

Wizyta na oddziale dziecięcym SP ZOZ i rozdawanie prezentów najmłodszym, to inicjatywa Naczelnika Wydziału Prewencji nadkom. Dariusza Zdanikowskiego, którą wsparli wszyscy pracownicy łukowskiej komendy. Jak dodają policjanci, dzieci w szpitalu mogły już poczuć świąteczną atmosferę, której nieodłącznym elementem są życzenia i podarki. Skromnym gestem chcieli wywołać zadowolenie i uśmiech na twarzach najmłodszych pacjentów, gdyż nie od dziś wiadomo, że to właśnie uśmiech i dobry humor jest najlepszym lekarstwem.

W trakcie spotkania z małymi pacjentami, mundurowi życzyli dzieciom szybkiego powrotu do zdrowia i Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w domu, w gronie najbliższych. Najmłodsi rozpakowując prezenty nie ukrywali radości, a ich rodzice oraz  personel medyczny dziękowali za otrzymane podarki i życzenia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE