Reklama

Kolizje i pożary

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Kolizje i pożary - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed nami kolejna kronika strażacka. Gdzie tym razem interweniowali strażacy w powiecie łukowskim?

Zapalił się dach w Hordzieży

We wtorek, 13 lutego ok. godz. 16.40 zapalił się dach na przybudówce jednego z domów w Hordzieży. Pożar ugasili strażacy zawodowi z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Serokomla.

Dwa pożary pustostanu w Starej Prawdzie

W środę, 14 lutego ok. godz. 1.25 zapalił się drewniany niezamieszkały dom w Starej Prawdzie. Nie było osób poszkodowanych. Pożar ugasili strażacy zawodowi z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Stoczek Łukowski i OSP Jamielne. W wyniku pożaru spaleniu uległo jego wnętrze, konstrukcja dachu oraz pozostawione wyposażenie. Policja wstępnie oszacowała wartość strat na kwotę ok. 5 tys. zł. Policja ustala przyczynę i okoliczności pożaru. W niedzielę, 18 lutego ok. godz. 16.45 straż pożarna ponownie otrzymała zgłoszenie o pożarze tego pustostanu. Drugi pożar tego domu ugasili strażacy zawodowi z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Stoczek Łukowski. Rozebrali też cały budynek.

Zapaliła się sadza

W czwartek, 15 lutego ok. godz. 7.30 zapaliła się sadza w przewodzie kominowym jednego z domów w Nowym Staninie. Pożar ugasili strażacy zawodowi z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Stanin.

Peugeot wypadł z drogi i uderzył w płot

W czwartek, 15 lutego ok. godz. 10.10 w Wilczyskach peugeot wypadł z drogi i uderzył w płot. W wypadku ucierpiał 24-letni mężczyzna. Strażacy zawodowi z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Dwornia i OSP Ksawerynów za pomocą narzędzi hydraulicznych rozcięli auto i wyciągnęli kierowcę, który trafił do szpitala. Zabezpieczyli też miejsce zdarzenia i odłączyli akumulatory w samochodzie.

Pięć zastępów gasiło pożar

W czwartek, 15 lutego ok. godz. 16.50 wybuchł pożar w jednym z domów w Szaniawach-Poniatach. Trzy zastępy strażaków zawodowych z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Trzebieszów i OSP Wierzejki ugasili pożar i ewakuowali z domu 47-letnią kobietę, której pomocy na miejscu udzielił zespół ratownictwa medycznego.

Zderzenie audi i skody

W sobotę, 17 lutego ok. godz. 7.30 w Woli Okrzejskiej zderzyły się audi i skoda fabia. Nie było osób poszkodowanych. Strażacy zawodowi z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Krzywda i OSP Wola Okrzejska odłączyli akumulatory w autach, zakręcili instalację LPG w jednym z pojazdów i uprzątnęli jezdnię.

Opel uderzył w drzewo

W sobotę, 17 lutego ok. godz. 13.55 w Łukowie na ulicy Międzyrzeckiej opel vectra zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. W wypadku ucierpiała 36-kobieta i jej 5-letnie dziecko. Osoby poszkodowane trafiły do szpitala. Strażacy zawodowi z Łukowa zabezpieczyli miejsce zdarzenia, uprzątnęli jezdnię z rozlanych płynów.

Toyota wpadła do rowu

W niedzielę, 18 lutego ok. godz. 7.55 w Ławkach toyota yaris wypadła w poślizg, wjechała do rowu i uderzyła w płot. W wypadku poszkodowani zostali: 58-letnia kobieta i 37-letni mężczyzna. Trafiły one pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Strażacy zawodowi z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Gręzówka zabezpieczyli miejsce zdarzenia i uprzątnęli jezdnię.

Gaz w Gołaszynie i Szaniawach-Poniatach

Strażacy zawodowi z Łukowa i ochotnicy pracowali także w Gołaszynie, gdy na stacji paliw Alsa tir potrącił zbiornik z gazem  oraz przy interwencji w Szaniawach-Poniatach, gdy  44-latek groził, że wysadzi się za pomocą butli z gazem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE