Reklama

Kolizje i pożary

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Kolizje i pożary - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nami kolejny tydzień pracy strażaków ochotników oraz zawodowców z Łukowa. Poniżej prezentujemy wybrane interwencje tej służby.

Opel wpadł w poślizg

We wtorek, 20 marca ok. godz. 7.15 w Klimkach opel meriva wpadł w poślizg. Kierująca samodzielnie opuściła auto. Nikt nie ucierpiał w kolizji. Strażacy zawodowi z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Gręzówka zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli akumulator w samochodzie.

Naczepa TIR-a najechała na dostawczaka

We wtorek, 20 marca ok. godz.14.30 w Stoczku Łukowskim na ul. Wiejskiej naczepa ciągnika siodłowego (TIRa) najechała na dostawczaka mercedesa sprintera. Nie było poszkodowanych w tej kolizji. Strażacy zawodowi z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Stoczek Łukowski zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wyciągnęli samochód dostawczy z pola.

Zderzenie BMW i opla

W środę, 21 marca ok. godz. 10.30 w Łukowie na ul. Rurowej zderzyły się BMW 3 i opel vectra, który w wyniku uderzenia wypadł z drogi i wjechał w pole. W kolizji nikt nie ucierpiał. Dwa zastępy strażaków zawodowych z Łukowa zabezpieczyło miejsce zdarzenia oraz odłączyło akumulatory w autach i butlę gazową w jednym z nich.

Pożar sadzy w Adamowie

W czwartek, 22 marca ok. godz. 18.35 strażacy zawodowi z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Adamów ugasili pożar sadzy w kominie w jednym z domów w Adamowie. Sprawdzili również, czy w budynku nie znajduje się czad. Nie wykryli go.

Zalana piwnica w Krzywdzie

W sobotę, 24 marca ok. godz. 8  strażacy-ochotnicy z OSP Krzywda wypompowali wodę z zalanej piwnicy jednego z domów w swojej miejscowości przy ul. Słonecznej.

Daewoo i alfa zderzyły się

W niedzielę, 25 marca ok. godz. 13.50 w Tuchowiczu zderzyły się daewoo i alfa romeo. W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby - dwie kobiety w wieku 78, 26 lat oraz 3-letnia dziewczynka. Strażacy zawodowi z Łukowa i strażacy-ochotnicy z Gozdu i Stanina ewakuowali poszkodowanych z aut, zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory w autach i butlę gazową w jednym z nich.

Zapaliła się trawa na nasypie

W niedzielę, 25 marca ok. godz. 14 strażacy-ochotnicy z OSP Stoczek Łukowski i OSP Jamielne ugasili pożar trawy na nasypie kolejowym w Stoczku Łukowskim. Paliło się ok. 20 arów trawy.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE