Reklama

Kolejny POZ po remoncie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: SP ZOZ w Łukowie

Kolejny POZ po remoncie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Blisko 600 tysięcy złotych kosztował remont budynku Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Trzebieszowie. Obiekt, który pamięta jeszcze lata 60-te, nigdy nie był remontowany w tak obszernym zakresie.

Mieszkańcy gminy Trzebieszów już wkrótce będą mogli korzystać ze zmodernizowanego i odnowionego budynku Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Na maj planowane jest ponowne otwarcie pamiętającego jeszcze lata 60-te XX wieku budynku. Remont pochłonął niespełna 600 tys. zł.

- Trzebieszów jest jedną z trzech miejscowości, w których w ostatnim czasie wykonaliśmy, bądź wciąż wykonujemy inwestycje mające na celu podnoszenie jakości usług medycznych świadczonych przez SP ZOZ w Łukowie oraz jego jednostki terenowe zlokalizowanie w powiecie łukowskim – mówi Dariusz Orzeł, dyrektor ds. Inwestycji i Remontów w łukowskim szpitalu.

- Przed kilkoma miesiącami oddaliśmy do użytku wyremontowany budynek POZ-u w Jedlance, a na przestrzeni kolejnych miesięcy zacznie funkcjonować nowocześnie doposażony budynek POZ-u w Wandowie. Wszystkie te inwestycje były oczekiwane przez mieszkańców i z pewnością znacznie podniosą jakość usług medycznych świadczonych w powiatowych jednostkach SP-ZOZ-u – dodaje Orzeł.

Remont budynku Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Trzebieszowie obejmował m. in. wymianę dachu, wymianę okien i drzwi, docieplenie elewacji, przemurowanie kominów, wymianę instalacji, tynkowanie, wymianę wyposażania, a także zagospodarowanie terenu wraz wokół budynku. Całość inwestycji wyniosła 574 410 złotych, a oprócz SP ZOZ w Łukowie "zrzuciły się" na nią Powiat Łukowski i Gmina Trzebieszów. Obecnie trwają pracę nad doposażeniem placówki w odpowiedni sprzęt medyczny.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE