Reklama

Kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy za nami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Łuków

Kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy za nami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielny poranek plac Solidarności i Wolności w Łukowie wypełnił zapach ciasta i choinki. Tego dnia odbył się kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy.

Jak co roku w ostatnią niedzielę przed świętami w naszym mieście odbył się IX Jarmark Bożonarodzeniowy. Plac Solidarności i Wolności zapełnił się wystawcami, którzy oferowali swoje wyroby. Najmłodsi mieli okazję zobaczyć szopkę z żywymi zwierzętami. Były owce, gęsi, perliczki i gołębie. Każdy kto przybył tego dnia na świąteczny jarmark mógł skosztować barszczyku z uszkami, którym częstowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Niezapominajki” z Dminina.

Jarmark to okazja do zaprezentowania swojej działalności przez funkcjonujące na naszym terenie stowarzyszenia. Tego dnia każdy mógł zobaczyć, co w swojej ofercie ma: Koło Gospodyń Wiejskich „Niezapominajki” z Dminina, Stowarzyszenie Mieszkańców Ławek, Koło Gospodyń Wiejskich z Turzych Rogów, Koło Gospodyń Wiejskich „Kumpele” z Gręzówki, Rada Sołecka z Malcanowa, sołectwo Karwacz, Koło Gospodyń Wiejskich „Zalesianki” z Zalesia, Koło Gospodyń Wiejskich z Gołąbek, Gminna Biblioteka Publiczna w Łukowie, Zespół Szkół w Gręzówce, Zespół Szkół w Gołaszynie, Stowarzyszenie Artystów i Twórców Gminy Łuków, Stowarzyszenie „Jesteśmy sobie potrzebni” z Łukowa, V Łukowska Grunwaldzka Drużyna ZHP, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne z Łukowa, Zespół Placówek w Łukowie, Stowarzyszenie „Labirynt” oraz Warsztat Terapii Zajęciowej.

Podczas jarmarku nie zabrakło opłatka i życzeń. Nagrody odebrali także zwycięzcy konkursu plastycznego na ozdobę choinkową, ogłoszonego przez Gminny Ośrodek Kultury. Relacją oraz zdjęciami z jarmarku podzielił się z nami Urząd Gminy w Łukowie.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE