Reklama

Kolejne przypadki świńskiej grypy w Łukowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Kolejne przypadki świńskiej grypy w Łukowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak udało się dowiedzieć naszej Redakcji, w łukowskim szpitalu zanotowano kolejne przypadki zachorowań na tzw. świńską grypę. Informację potwierdza dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łukowie Anna Kwiatkowska

Na trwającej dziś Sesji Rady Powiatu jednym z omawianych tematów była informacja o stanie bezpieczeństwa sanitarnego na terenie powiatu łukowskiego. W tym punkcie pojawiła się wzmianka o zachorowań na wirusa AH1N1. Jak się okazuje, w ostatnich dniach w Łukowie potwierdzono kilka nowych przypadków tzw. świńskiej grypy.

W ostatnich dwóch dniach wirusa świńskiej grypy zdiagnozowano u czterech kolejnych osób. Są to trzy kobiety i jedno dziecko - informuje Anna Kwiatkowska, dyrektor łukowskiego Sanepidu.

Nieoficjalnie wiadomo, że pacjenci chorujący na świńską grypę, znajdują się obecnie w łukowskim szpitalu. Zadzwoniliśmy do placówki po weryfikację tej wiadomości i informacje o stanie zdrowia chorujących. Niestety nie udało nam się porozmawiać z dyrektorem.

Na zdjęciu dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łukowie Anna Kwiatkowska

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE