Reklama

Kolędowanie w gminie Łuków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Łuków

Kolędowanie w gminie Łuków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nami noworoczne kolędowanie w gminie Łuków. 14 stycznia w Zespole Szkół w Świdrach spotkali się wszyscy pamiętający o niedawnych świętach Bożego Narodzenia.

„Betlejem na Podlasiu w Gminie Łuków” to nazwa wspólnego kolędowania, które miało miejsce w niedzielę w Świdrach. Na scenie w miejscowym Zespole Szkół zaprezentowały się dzieci, które przedstawiły jasełka i wykonywały bożonarodzeniowe pastorałki.  W dalszej części uroczystości z koncertami kolęd wystąpiły zespoły działające na terenie gminy: Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca „Jata”, „Kupele” z Gręzówki, „Niezapominajki” z Dminina, „Zalesianki” z Zalesia i „Jagódki” ze Żdżar.

Spotkanie było też okazją do złożenia noworocznych życzeń mieszkańcom gminy Pomyślności w Nowym Roku życzyli wicewójt Wojciech Szczygieł, dyrektor GOK Henryk Wysocki oraz dyrektor ZS w Świdrach Aggnieszka Śledź. Osoby te złożyły też życzenia wszystkim babciom i dziadkom z okazji zbliżającego się ich święta. Organizatorami wspólnego kolędowania byli Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie, Zespół Szkół w Świdrach oraz Sołtys i Rada Sołecka miejscowości Świdry.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE