Reklama

Kobieta Bezpieczna - ruszają zapisy na kurs

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Kobieta Bezpieczna - ruszają zapisy na kurs - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzień Kobiet to okazja nie tylko do dziękowania Paniom za ich obecność i wsparcie, ale też zwrócenie uwagi na czyhające na płeć piękną zagrożenia. W Łukowie rusza kolejna edycja programu profilaktycznego "Kobieta Bezpieczna".

Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz siłownia Platinium Gym&Fitness Łuków zapraszają wszystkie panie do udziału w XVI edycji programu profilaktycznego „Kobieta Bezpieczna”. Jego głównym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa przedstawicielek płci pięknej, przełamanie obojętności na przemoc i agresję oraz promocja zdrowego trybu życia. Program adresowany jest do wszystkich kobiet bez względu na wiek, wykształcenie czy wykonywany zawód.

Podczas prowadzonych zajęć panie będą miały możliwość spotkania z psychologiem, prawnikiem, ratownikiem medycznym i wodnym, specjalistą ds. prewencji oraz licencjonowanym trenerem samoobrony. Z uczestniczkami zajęć spotkają się też policjanci realizujący założenia programu „Dzielnicowy bliżej nas”, którzy powiedzą o możliwości rozwiązywania lokalnych problemów trapiących Panie z naszego miasta. Kobiety które zapiszą się na kursy, oprócz profesjonalnej wiedzy i umiejętności otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie programu.

Osoby zainteresowane udziałem w programie prewencyjnym „Kobieta Bezpieczna”, mogą do 31 marca roku zapisać się w Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie przy ul. Międzyrzeckiej 9, (pokój 41), tel 25 797 6265 lub w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łukowie przy ul. Browarnej 63, tel. 25 798 2389, 515 137 778. Zapraszamy w imieniu organizatorów.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE