Reklama

Reklama

Klub Senior+ - rusza rekrutacja

Opublikowano: pt, 10 sty 2020 12:02
Autor:

Klub  Senior+  - rusza rekrutacja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łukowie ogłasza nabór uczestników do Klubu Senior+ mieszczącego się przy ul. Wyszyńskiego 10/16 w centrum miasta. Rekrutacja osób, które ukończyły 60 rok życia rusza już 13 stycznia. Ilość miejsc jest ograniczona.

Reklama

Jesteś mieszkańcem Łukowa w wieku powyżej 60 lat? Jesteś osobą nieaktywną zawodowo, która chce jednak żyć w sposób aktywny i twórczy? Chcesz pomóc sobie i innym? Zostań uczestnikiem Klubu „Senior+” i skorzystaj z oferty skierowanej do osób starszych mieszkających na co dzień w mieście. Placówka, która powstała w Łukowie pod koniec ubiegłego roku już wkrótce będzie miejscem, gdzie będzie można aktywne spędzić wolny czas i wziąć udział w zajęciach aktywizujących miejskich seniorów. Klub będzie też miejscem, gdzie seniorzy znajdą motywację do działań i będą oddawać cząstkę siebie na rzecz innych.

W związku z powyższym zarządzający placówką Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łukowie ogłasza nabór osób, które zechcą uczestniczyć w spotkaniach Klubu. Osoby zainteresowane uczestnictwem w Klubie „Senior+” muszą wypełnić formularz rekrutacyjny - deklarację uczestnictwa i złożyć dokumenty w siedzibie Klubu w Łukowie przy ul. Wyszyńskiego 10/16. Rekrutacja rusza 13 stycznia i trwać będzie do 24 stycznia. Dokumenty przyjmowane będą od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16. Niezbędne formularze wyłożone zostaną w siedzibie placówki oraz w Internecie na stronach www.mops.lukow.pl oraz www.lukow.pl.

Korzystanie z oferty Klubu „Senior+” będzie bezpłatne. W ramach pierwszej rekrutacji do udziału w spotkaniach Klubu zostanie wyłonionych 30 osób. Zadanie współfinansowane jest ze środków Programu Wieloletniego "Senior+" na lata 2015-2020.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.