Reklama

Kino pod chmurką z firmą Jetro

Opublikowano: wt, 23 kwi 2019 15:08
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Kino pod chmurką z firmą Jetro - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z początkiem maja rusza IV edycja kina letniego "JETRO CINEMA SUMMER". Na wspólne oglądanie filmów "pod chmurką" zaprasza Łukowski Ośrodek Kultury, Kino Łuków oraz Karol Walo, właściciel firmy Jetro.

W każdy piątkowy wieczór od maja do końca sierpnia w miejskim amfiteatrze będą się odbywać projekcie filmów. Widzowie obejrzą m.in. filmy „John Wick 2”, „Miłość aż po grób”, czy „Atomic Blond”. Dzieła te będą wyświetlane po zachodzie słońca.

Pierwszy film pt. „Siedem minut po północy” to merykańsko-hiszpański dramat dark fantasy, z 2016 roku w reżyserii Juana Antonio Bayony. Zostanie on wyświetlony w piątek 3 maja o godz. 21 w miejskim amfiteatrze. Warto tego dnia wziąć ze sobą ciepłe koce i termosy z gorącą herbatą. Organizatorzy zapewniają wygodne leżaki i repertuar zróżnicowany pod względem formy i tematyki. Każdy kinoman znajdzie coś dla siebie w szerokim wachlarzu gatunków.

Dzięki hojności sponsorów wstęp na wszystkie projekcje w ramach „JETRO CINEMA SUMMER” jest bezpłatny. Sponsorem tytularnym cyklu tradycyjnie już jest firma „Jetro” Karol Walo. Partnerzy akcji: RUUKKI, PLANNJA, SIBA, VELUX, ISOVER.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE