Reklama

Kino Łuków: kolejny rekord i specjalny konkurs

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Kino Łuków / Facebook

Kino Łuków: kolejny rekord i specjalny konkurs - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilka dni temu informowaliśmy o frekwencji Kina Łuków uzyskanej w 2018 roku. Okazuje się jednak, że tegoroczne wyniki mogą być zdecydowanie bardziej wyższe. Placówka zachęca też do udziału w specjalnym konkursie.

Pracownicy łukowskiego kina informują, że tylko w lutym 2019 roku działające przy ŁOK kino odwiedziło około 4900 osób. Miesięczny wynik z początku tego roku jest najlepszym od momentu otwarcia kina, 30 grudnia 2013 roku.

W związku z rekordowym miesiącem pod względem liczby widzów w Kinie Łuków, Łukowski Ośrodek Kultury ogłasza specjalny konkurs dla kinomanów. Osoba, która jako 5001 widz w lutym zakupi bilet na film w Kinie Łuków, otrzyma bezpłatną wejściówkę na wszystkie premiery grane w kinie przez całą wiosnę (od 20 marca do 21 czerwca 2019 roku).

Zobacz też: Widzów tyle, ilu mieszkańców Łukowa

Kino Łuków od momentu inauguracji swojej działalności odwiedziło do dnia dzisiejszego ponad 156 tysięcy widzów. Liczba ta dotyczy jedynie projekcji filmów bądź pokazów, na które trzeba było wykupić bilety. Kino jest też miejscem różnych uroczystości oraz spotkań. Gdyby zliczyć osoby na nich uczestniczące, powyższy wynik byłby jeszcze większy.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE