Reklama

Kierowca ciężarówki miał ponad 2 promile

Opublikowano:
Autor:

Kierowca ciężarówki miał ponad 2 promile - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego dzięki anonimowej informacji. Kierowca Volvo już stracił prawo jazdy, a wkrótce usłyszy zarzuty.

Wczoraj po godzinie 18.30 z dyżurnym łukowskiej komendy skontaktował się telefonicznie anonimowy rozmówca, który poinformował o jadącej „wężykiem” ciężarówce, której kierujący mógł być pod działaniem alkoholu. Ze zgłoszenia wynikało, że pojazd z dołączoną naczepą jedzie drogą krajową nr 76 w kierunku Stoczka Łukowskiego.  Po kilku minutach opisywane przez zgłaszającego auto zostało zauważone przez policjantów z łukowskiej drogówki. Informacja przekazana przez anonimowego zgłaszającego potwierdziła się. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 25 latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna już „stracił” prawo jazdy, a wkrótce usłyszy zarzuty. Musi się liczyć z co najmniej trzyletnim zakazem prowadzenia pojazdów, wysoką grzywną, a nawet dwuletnią „odsiadką”.


Pamiętajmy, nietrzeźwy kierujący stanowi zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego - dla nas, naszych bliskich. Dlatego też reagujmy na takie przypadki. Nawet anonimowa informacja przekazana policjantom przyczynia się do wyeliminowania z dróg pijanych kierowców.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE