Reklama

Kierował na zakazie. W aucie miał haszysz

Opublikowano:
Autor:

Kierował na zakazie. W aucie miał haszysz - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 27 - latek podczas rozmowy z policjantami tracił kontakt z rzeczywistością, nie odpowiadał na pytania i przysypiał.

Wczoraj przed godziną 20.00 w Ryżkach, policjanci drogówki zauważyli, że jadący drogą kierowca audi nagle „na ich widok” przyśpieszył i bardzo szybko wjechał na pobliską posesję. Mundurowi zorientowali się, że kierujący „ma coś na sumieniu”. Funkcjonariusze widzieli, że mężczyzna szybko wysiadł ze swego auta i chciał uciec do domu. Nie zdążył, bo zatrzymali go policjanci.


Mundurowi rozmawiając z 27-latkiem zauważyli, że chwilami mężczyzna „tracił kontakt z rzeczywistością”, nie odpowiadał na pytania, przysypiał. Policjanci domyślili się, że mógł być pod działaniem środków odurzających. Sprawdzając wnętrze samochodu funkcjonariusze znaleźli „fifkę” i kilka gramów haszyszu. Dodatkowo okazało się, że 27-latek był już w przeszłości karany za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i aktualnie obowiązuje go sądowy zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna był trzeźwy, jednak pobrano od niego krew do badań „na zawartość środków odurzających” w organizmie.

Młodzieniec noc spędził w policyjnej celi. Dzisiaj usłyszy zarzuty za naruszenie przepisów o przeciwdziałaniu narkomanii i za naruszenie zakazu sądowego. Po otrzymaniu „pozytywnego” wyniku ze specjalistycznych badań, 27-latek może też usłyszeć zarzut kierowania samochodem pod wpływem środka odurzającego w okresie obowiązywania zakazu. Może mu grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności i dożywotni zakaz kierowania pojazdami.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE