Reklama

Kasa płynie do powiatu. Starostowie podpisali umowy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Kasa płynie do powiatu. Starostowie podpisali umowy  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach realizacji Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, dofinansowany został projekt pn. „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19”

Powiat Łukowski otrzymał dofinansowanie - 165  tys zł (UE 139,7 tys zł – 84,28%, środki własne 26 tys. zł – 15,72%,) z przeznaczeniem na zakup sprzętu i oprogramowania do realizacji zadań w trybie zdalnego nauczania (w tym zakup laptopów, komputerów stacjonarnych i oprogramowania do nich, oraz sprzętu multimedialnego/ audiowizualnego) oraz oprogramowania dla osób z niepełnosprawnością.

Zakupiony sprzęt  zostanie przekazany dzieciom przebywającym w pieczy zastępczej na terenie powiatu łukowskiego tj. w: rodzinach zastępczych, Placówce Wielofunkcyjnej w Łukowie, Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Adamowie, Pogotowiu Opiekuńczym w Stoczku Łukowskim.

 

            W ramach projektu pn. „Wsparcie działań związanych z przeciwdziałaniem skutkom rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19 w domach pomocy społecznej”, współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój powiat  otrzymał dofinansowanie -  705  tys zł na wsparcia dla Domów Pomocy Społecznej w walce z pandemią. DPS Łuków dostanie 223,7 tys zł, a DPS Ryżki: 481,8 tys zł. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE