Reklama

Karta mieszkańca: zadecyduj o jej wyglądzie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Karta mieszkańca: zadecyduj o jej wyglądzie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta Łuków zachęca do wyrażania swojej opinii na temat Łukowskiej Karty Mieszkańca. Do 17 maja na stronie internetowej magistratu widnieć będzie ankieta, w której mieszkańcy będą mogli oddać głos na bardziej podobający im się projekt graficzny.

Do głosowania zachęca też burmistrz Piotr Płudowski, który przekonuje, że to mieszkańcy zadecydują, jak ma wyglądać karta. Dokument ten wyposażony będzie w specjalny chip, ale przewiduje się dokonywania płatności za jej pośrednictwem. Karta ma służyć głównie do otrzymywania zniżek, ulg, zwolnień i innych przywilejów na usługi miejskich jednostek, przedsiębiorstw które przystąpią do programu, itd.

Głosowanie nad wzorem graficznym karty miejskiej trwać będzie do 17 maja do godz. 15:30. Na stronie Urzędu Miasta udostępniony został specjalny formularz, na którym można wyrazić swoją opinię na ten temat. Karta ma też promować miasto i podnieść komfort życia jego mieszkańców. Regulamin wydawania i użytkowania "Łukowskiej Karty Mieszkańca" wprowadzony zostanie Zarządzeniem Burmistrza.

Urzędnicy deklarują, że o wyglądzie karty zadecydują tylko i wyłącznie mieszkańcy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE