Reklama

Karol Ciołek: „Zapraszam do współpracy”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Karol Ciołek: „Zapraszam do współpracy” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Co powiedział Karol Ciołek po objęciu funkcji Przewodniczącego Rady Powiatu? Czy w nowej kadencji zmieni się styl prowadzenia obrad? Z nowym Przewodniczącym tuż po wyborze rozmawiali przedstawiciele mediów.

Karol Ciołek będzie nowym Przewodniczącym Rady Powiatu Łukowskiego. Tak zadecydowali radni w tajnym głosowaniu podczas inauguracyjnej sesji nowej kadencji. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie reprezentujący Przymierze dla Ziemi Łukowskiej zyskał uznanie wszystkich obecnych na sali radnych. Na Ciołka głosowali nie tylko członkowie koalicji Przymierze - PiS, ale i opozycyjni radni Polskiego Stronnictwa Ludowego.

- Mam olbrzymią satysfakcję i chylę czoła przed radnymi PSL-u, którzy nie musieli na mnie głosować. Wynik odbieram jako sygnał nawiązania dobrej współpracy - skwitował swój wybór Karol Ciołek.

Nowy Przewodniczący pytany, czy zmienią się godziny zwoływania sesji, planuje współpracować w tym temacie m.in. z mediami.

- Myślę, że sesje nie będą zwoływane w tak późnych godzinach, jak robił to mój poprzednik, ale w zależności od potrzeb. Będę się wsłuchiwał w oczekiwania radnych, ale i mediów - powiedział K. Ciołek.

- Nie planuję rewolucji, chciałbym aby radni trzymali się zapisów statutowych i byli zdyscyplinowali. Każdy, kto ma chęć zabrania głosu i wypowiada się merytorycznie, powinien mieć takie prawo i możliwość - dodał.

Karol Ciołek zaprasza do współpracy również radnych opozycyjnego PSL-u.

- Oczywiście będę też dopuszczał pod obrady projekty radnych opozycyjnych, jeśli będą dobre dla lokalnej społeczności. W grupie opozycyjnej jest wielu doświadczonych radnych - powiedział Przewodniczący Rady Powiatu.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE