Reklama

Kandydaci na członków Łukowskiej Rady Seniora już są

Opublikowano:
Autor:

Kandydaci na członków Łukowskiej Rady Seniora już są - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z końcem sierpnia został ogłoszony nabór kandydatów na członków Łukowskiej Rady Seniora. Do 12 września mieszkańcy mogli dokonywać zgłoszeń. Poniżej prezentujemy listę seniorów spośród których wylosowani zostaną \'radni\'.

Do 12 września w Urzędzie Miasta w Łukowie można było zgłaszać kandydatury osób, które będą pracowały w Łukowskiej Radzie Seniora. W wyznaczonym terminie do urzędu wpłynęło 13 propozycji. Oto imiona i nazwiska kandydatów na członków ŁRS: Krzysztof Kuciński, Stefan Izdebski, Jerzy Kirzyński, Jan Janusz Jastrzębski, Zygmunt Krawczak, Kazimierz Świder, Jadwiga Tomaszewska, Halina Barbara Wojtalska, Bożenna Milcarz, Krzysztof Chruściel, Edward Kot, Władysław Żuk i Barbara Bierejszyk.

W przypadku zgłoszenia większej liczby kandydatów niż 9, wyboru członków dokonuje się w drodze publicznego losowania, spośród wszystkich zgłoszonych osób. Losowanie przeprowadzone zostanie przez komisję powołaną zarządzeniem Burmistrza Miasta Łuków, w którym określony będzie tryb i zasady działania komisji. Pierwsze posiedzenie rady, zgodnie ze Statutem, powinno się odbyć nie później niż 14 dni od momentu powołania ŁRS. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE