Reklama

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 6 - cz. I

Opublikowano:
Autor:

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 6 - cz. I - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała listy kandydatów do Sejmu.

Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej: Lublin

Liczba mandatów: 15

Zasięg: część województwa lubelskiego obejmująca obszary powiatów: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, puławski, rycki, świdnicki oraz miasta na prawach powiatu: Lublin


KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 MUCHA Joanna ekonomistka Lublin PO
2 KRAWCZYK Michał Mateusz przedstawiciel władzy samorządowej Lublin PO
3 WCISŁO Marta Anna przedstawiciel władzy samorządowej Lublin PO
4 NAKONIECZNY Paweł Krzysztof przedsiębiorca Gołąb PO
5 LISOWSKA Bożena Grażyna przedsiębiorca Lublin PO
6 BABISZ Krzysztof nauczyciel Kraśnik PO
7 KOMORSKI Krzysztof socjolog Lublin PO
8 BOJARSKI Krzysztof lekarz Łęczna PO
9 ORGASIŃSKI Lucjan politolog Borzechów Kolonia bezpartyjny
10 WASILEWSKA Bożenna przedsiębiorca Lublin bezpartyjna
11 BIAŁOWĄS Waldemar Franciszek przedsiębiorca Świdnik PO
12 JUCHNIKOWSKI Józef Stanisław matematyk Łazy bezpartyjny
13 GUZ Sylwia Stanisława GUZ Sylwia Stanisława Lubartów bezpartyjna
14 KUREK Paweł Tomasz nauczyciel informatyki Kraśnik Nowoczesna
15 SZABAŁA Magdalena Anna lekarz weterynarii Świdnik bezpartyjna
16 TRYBOŃ Maciej Stefan trener sportu Łuków bezpartyjny
17 DUNECKA Małgorzata Teresa przedsiębiorca Lublin bezpartyjna
18 KALBARCZYK Adam Andrzej nauczyciel Lipniak bezpartyjny
19 BUCZEK Tomasz Lech prawnik Lublin bezpartyjny
20 HOŁDA Joanna Sława prawnik Lublin bezpartyjna
21 FATYGA Katarzyna specjalista administracji publicznej Ćmiłów bezpartyjna
22 GŁADYSZ Krzysztof Andrzej inżynier mechanik Marysin Nowoczesna
23 WOJCIECHOWSKA-JĘDRZEJCZYK Magdalena Mariola nauczyciel plastyki Kazimierz Dolny Partia Zieloni
24 MIŁOSZ Michał Marcin przedsiębiorca Ryki bezpartyjny
25 AUSZ Mariusz Grzegorz wykładowca akademicki - nauki humanistyczne Lublin bezpartyjny
26 PADO Anna Barbara nauczyciel akademicki Lublin Nowoczesna
27 SZCZUCKI Piotr radca prawny Opole Lubelskie bezpartyjny
28 RAK Marek nauczyciel akademicki - nauki wojskowe Dęblin bezpartyjny
29 WIĘCEK Katarzyna Dorota nauczyciel Lublin bezpartyjna
30 JURKOWSKI Zbigniew Wiktor chemik Lublin PO

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 KULESZA Jakub konsultant do spraw systemów teleinformatycznych Puławy Konfederacja Wolność i Niepodległość
2 MEKLER Rafał kierownik przedsiębiorstwa transportowego Radzyń Podlaski Ruch Narodowy
3 TOMASIAK Jacek Mikołaj prezes Lubartów bezpartyjny
4 TYLUS Małgorzata Aneta technik rachunkowości Lublin bezpartyjna
5 GRYZ Mateusz Stanisław kierowca ciągnika siodłowego Łazy bezpartyjny
6 WACH Zbigniew Jakub nauczyciel Janów Lubelski bezpartyjny
7 ZAJĄCZKOWSKA Anna Maria chemik Lublin bezpartyjna
8 WYPYCH Michał politolog Świdnik Korwin
9 GAJDA Arkadiusz kasjer handlowy Kurów Ruch Narodowy
10 KULICKI Rafał Janusz historyk Lublin Korwin
11 ZDUŃCZYK Piotr Marcin kucharz Lublin Ruch Narodowy
12 MAREK Piotr Inżynier elektryk Lublin Korwin
13 MILEWSKI Ryszard Witold urzędnik państwowy Lublin bezpartyjny
14 WIĘCŁAWSKI Andrzej Tomasz informatyk technik Puławy Ruch Narodowy
15 WIECZOREK-KABAT Alicja socjolog Kolonia Łaziska bezpartyjna
16 KUSIAK Paweł Robert Inżynier leśnictwa Lublin bezpartyjny
17 REJA Anna ekonomista Lublin bezpartyjna
18 SKWAREK Anna Zofia recepcjonista Lublin bezpartyjna
19 KRAWCZYK Ewa Maria kreślarz Lublin bezpartyjna
20 SKARŻYŃSKI Marek Jakub technik dentystyczny Lublin Korwin
21 AUGUSTYNOWICZ Monika Teresa cukiernik Lublin bezpartyjna
22 CZERNIEC Waldemar technik mechanik Lublin bezpartyjny
23 MAZEK Dorota Maria sprzedawca Lublin bezpartyjna
24 ŁAGOWSKI Damian politolog Świdnik bezpartyjny
25 DROZD Olga sprzedawca Dys bezpartyjna
26 KABASA Anna sprzedawca Lublin bezpartyjna
27 FLIS Anna Joanna kosmetyczka Lublin bezpartyjna
28 KUPISZ Szczepan kierownik małego przedsiębiorstwa budowlanego Leśce Ruch Narodowy
29 PANASIUK Piotr Adam historyk Świdnik bezpartyjny

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Partia
1 ŁOPATA Jan Zbigniew parlamentarzysta Motycz PSL
2 KOS Marek lekarz medycyny Kraśnik PSL
3 SMOLARZ Henryk Józef rolnik Dys PSL
4 KAPUSTA Grzegorz Krzysztof inżynier rolnictwa Ryki PSL
5 KRZĘCIO Dariusz Maksymilian kryminolog Dębowica bezpartyjny
6 RZETELSKI Piotr Sławomir przedsiębiorca Baranów PSL
7 RODZIK Zenon Jerzy ekonomista Karczmiska Drugie bezpartyjny
8 SZYSZKO Grzegorz Stanisław przedsiębiorca Lubartów bezpartyjny
9 KOPEĆ Marek dyrektor w instytucjach usług wyspecjalizowanych Sarnów PSL
10 KOŁODZIEJCZYK Dariusz Stanisław politolog Janówek bezpartyjny
11 NIEZGODA Marceli Mateusz inżynier technologii żywności Lublin PSL
12 KUCHARCZYK Karolina rolnik Stryj bezpartyjna
13 DUDZIŃSKA Edyta Agnieszka nauczyciel historii Księżomierz bezpartyjna
14 BEDNARSKI Jerzy Włodzimierz lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu Lublin PSL
15 GRZYWACZEWSKA Anna dyrektor do spraw administracyjnych Abramowice Prywatne PSL
16 SZMIDT Anna nauczyciel języka obcego Janów Lubelski PSL
17 FRANCZAK Eliza Agata terapeuta zajęciowy Lubartów PSL
18 CHOCHOWSKI Krzysztof Kamil urzędnik Rąblów PSL
19 STANIBUŁA Daniel lekarz - specjalista medycyny rodzinnej Lublin bezpartyjny
20 PIĄTEK Marlena przedsiębiorca Józefów nad Wisłą bezpartyjna
21 MISIASZEK Magdalena dyrektor rozwoju biznesu Józefin PSL
22 KASPRZAK Renata Jolanta lekarz medycyny Świdnik bezpartyjna
23 DRĄŻYK-ŚWITAJ Urszula Monika przedsiębiorca Dęblin bezpartyjna
24 BUJAK Małgorzata ogrodnik Rossosz PSL
25 WDOWIAK Magdalena Maria pracownik administracyjny Lublin PSL
26 WILK Jacek Andrzej zootechnik Nałęczów bezpartyjny
27 RUDNIK Henryk Jan prawnik Lublin PSL
28 KOT Barbara rolnik Krzywda bezpartyjna
29 ODROBIŃSKA Aneta sprzedawca Puławy bezpartyjna
30 SŁOWIK Daniel dyrektor wykonawczy Łęczna PSL















































































































UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE