Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Kacper Siwiak wyróżniony w Ostrołęce

wiadomosci Kacper jest już w klasie maturalnej nie porzucił pasji recytatorskich.

ŁP

Opublikowano: 14 października 2020 08:00 | Aktualizacja: 14 października 2020 08:00

Finał 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbył się w dniach 9–11 października mimo nasilających się zagrożeń epidemiologicznych.  

Turniej recytatorski obejmował dwie kategorie wiekowe.


Młodzież szkół średnich reprezentowało 26 recytatorów a  kategorię dorosłych 21 osób a 5 wzięło udział w turnieju wywiedzione ze słowa.

 

Jury w składzie: prof. Bożena Suchocka, prof. Wiesław Komasa - aktor, Michał Kurek - aktor, prof. Krzysztof Mrowcewicz i prof. Lech Śliwonik – przewodniczący nagrodziło i wyróżniło 17 laureatów.


W kategorii młodzieżowej przyznano 4 wyróżnienia. Jedno z nich przypadło Kacprowi Siwiakowi z Łukowa,  który, mimo, że jest już w klasie maturalnej nie porzucił pasji recytatorskich. Gratulujemy Kacprowi kolejnego sukcesu, cenimy jego pokorę… i talent.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.