Reklama

Kabaret Smile w Łukowie - wygraj wejściówki!

Opublikowano:
Autor:

Kabaret Smile w Łukowie - wygraj wejściówki! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już 6 listopada w Łukowskim Ośrodku Kultury wystąpi znana grupa Kabaret Smile. Artyści sceny kabaretowej zaprezentują najnowszy program \'To Ci tłumaczę\'. Z tej okazji redakcja portalu Lukow24.pl przygotowała konkurs. Do wygrania są dwie podwójne wejściówki na kabaret!

Laureaci nagród, w tym nagrody Ryjek 2011 czy Debeściaki 2010, wystąpią przed łukowską publicznością już 6 listopada o godz. 20.15. Bilety w cenie 60 zł można kupić już dziś w kasie Kina Łuków oraz online.

Kabaret Smile został założony we wrześniu 2003 roku. Tworzą go: Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier i Michał Kincel. A tak mówią sami o sobie:

Preferujemy skecze obyczajowe, bazujące na humorze sytuacyjnym oraz na charakterystycznych postaciach. Lubimy bawić się formą. Szukamy absurdów życia codziennego i przenosimy je na scenę. Uwielbiamy śpiewać, jeden z nas nawet potrafi, dlatego też naszą silną stroną jest piosenka kabaretowa. Unikamy humoru politycznego, bo po co parodiować komedię. Kabaret to nasza pasja. Napisane przez nas teksty są tylko gliną, z której podczas występów, wraz z publicznością, lepimy rzeźby zwane skeczami. Każdy nasz spektakl jest jedyny i niepowtarzalny.

W Łukowie zaprezentują swój najnowszy program \"To Ci wytłumaczę\". Jak sam tytuł sugeruje będą to zagadnienia z życia codziennego, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia w stylu kabaretu Smile. Dylematy młodego ojca oraz problemy z naszym pięknym polskim językiem jak zwykle Michał rozwiązuje śpiewająco (tak, naprawdę śpiewa na żywo). Pojawi się też się jutuberka (modne ostatnio słowo) o skomplikowanym pseudonimie artystycznym. Artyści wytłumaczą też i zwrócą uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii, ale też od dopalaczy. Choć śmiało stwierdzić można, że to pierwsze z powodzeniem w nowym programie wykorzystują.

Z okazji niepowtarzalnej wizyty kabaretu Smile w Łukowie, redakcja portalu Lukow24.pl organizuje konkurs! Wystarczy napisać do nas maila z uzasadnieniem, dlaczego właśnie Wy powinniście wygrać naszą zabawę. Przygotowane mamy DWIE PODWÓJNE wejściówki na kabaret. Na maile czekamy pod adresem [email protected] do środy 2 listopada. Wtedy też wyłonimy zwycięzców i wyślemy wiadomość zwrotną na skrzynki mailowe nagrodzonych. Uwaga! W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą, nagroda przepada!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE