Reklama

„Kabaret pod Wyrwigroszem" w ŁOK

Opublikowano:
Autor:

„Kabaret pod Wyrwigroszem" w ŁOK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowski Ośrodek Kultury oraz firma Kreator Sp. z o.o. serdecznie zapraszają na wyjątkowy koncert ?Kabaretu pod Wyrwigroszem" w programie jubileuszowym 25 lat razem

Występ odbędzie się w niedzielę 26 stycznia 2020 roku o godz. 16:00 w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury. Bilety w cenie 70 zł dostępne są w kasie Kina Łuków oraz online na stronach https://ekobilet.pl/.../kabaret-pod-.../394537-bilety-na-koncert, www.biletowakasa.pl oraz www.biletynakabarety.pl. 

Zamówienia zbiorowe na bilety mozna zamówić pod numerem tel. 501-144-271. Bilety wraz z fakturą dostarczamy na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. Ilość miejsc ograniczona!!!
Kabaret pod Wyrwigroszem ma 25 lat! Z tej okazji wyrusza w wielką trasę koncertową po Polsce i zagranicy. W dwugodzinnym programie przypomniane zostaną widowni najlepsze skecze, monologi i piosenki. A nazbierało się ich trochę! Niewątpliwie pojawi się na scenie dawno niewidziana, legendarna Rodzina Kresowiaków! Przypomną się także postaci znane z kupowania meczu, Wietnamczycy handlujący mózgami, amatorzy tanich linii lotniczych oraz telemarketingowi domokrążcy. Nie zabraknie również przebojowych piosenek, których przez lata Kabaret pod Wyrwigroszem wylansował bardzo wiele.

Ponieważ artyści wyznają zasadę, że „ćwiartka to mało", program jubileuszowy jest niejako pomostem pomiędzy pierwszą 25, a kolejnymi...UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE