Reklama

Jeździ po Polsce i uczy miłości do zwierząt

Opublikowano: wt, 26 lut 2019 11:34
Autor: | Zdjęcie: Tom Justyniarski / Facebook

Jeździ po Polsce i uczy miłości do zwierząt - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tom Justyniarski to łukowianin z urodzenia i miłośnik zwierząt. To również autor książek, który uratował życie ponad tysiącu zwierzaków. Jak tego dokonał?

Jego misją jest szerzenie miłości, empatii i szacunku. Tom Justyniarski, autor lektury szkolnej „Psie troski” przemierza całą Polskę i spotyka się na zajęciach z dziećmi oraz młodzieżą. Przekonuje, że warto adoptować zwierzęta.

Łukowianin szacuje, że w ciągu 9 lat pokonał już 200 tysięcy kilometrów, na których spotkał ćwierć miliona osób. Na zajęciach zawsze towarzyszy mu jego pies Lusia. Tom odwiedza przedszkola, szkoły, poprawczaki i uniwersytety trzeciego wieku. Uświadamia, jak ważną rolę pełnią w naszym życiu zwierzęta i ile radości potrafią dać w zamian za dobre traktowanie.

Autorskie lekcje Justyniarskiego nazywają się „Lekcje miłości do zwierząt”. Adresowane są głównie dla dzieci, choć nie tylko. Pochodzący z naszego miasta zwierzolub jest też inicjatorem akcji „Pedagogika serca”, inicjatorem pierwszego na świecie „Okienka Życia dla zwierząt”, akcji „Dzieci czytają psom w schroniskach”. Zajmuje się też pisaniem książek opartych na faktach.

Tom Justyniarski głosi, że tylko w symbiozie ze zwierzętami i przyrodą my ludzie możemy stworzyć piękny, kochający raj na ziemi. Jego misją jest zmiana pokolenia dzieci na takie, które będą wrażliwe, szanujące istoty żywe i ich nie krzywdzące. Jeżeli jakakolwiek placówka edukacyjna ma ochotę na spotkanie ze zwierzolubem, może się do niego bezpośrednio odezwać. Można to zrobić przez odwiedziny profilu na Facebooku.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE