Reklama

Jerzy Kędra dyrektorem Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Adamowie

Opublikowano:
Autor:

Jerzy Kędra dyrektorem Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Adamowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości POWIAT Jerzy Kędra, były wójt gminy Krzywda, w wyniku zakończenia procedury naboru został dyrektorem Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Adamowie.

Na stronie Starostwa Powiatowego w Łukowie, które zarządza placówką, można przeczytać uzasadnienie dokonanego wyboru:

„Kandydat Jerzy Kędra spełnił wymogi formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Ukończył studia wyższe na Wydziale Rolniczym w Wyższej Szkole Rolniczo Pedagogicznej w Siedlcach uzyskując tytuł magistra inżyniera rolnictwa, a następnie studia podyplomowe w zakresie resocjalizacji w Instytucie Studiów Podyplomowych w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Warszawie. Posiada wymagany staż pracy z dziećmi. Zaprezentowana w trakcie rozmowy wiedza, a także motywacja do dalszego rozwoju, rokuje przydatność do pracy na stanowisku będącym przedmiotem naboru”.

Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza w Adamowie to dawny Dom Dziecka w Radoryżu Smolanym. Nowa lokalizacja to Adamów ul. Szkolna 4d. 

 W skład  Komisji rekrutacyjnej do przeprowadzenia naboru na stanowisko Dyrektora Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Adamowie wchodzili:  Przewodniczący Komisji — Janusz Kozioł — Wicestarosta; Członek Komisji — Agnieszka Pawlik — Naczelnik Wydziału Organizacji i Nadzoru; Członek Komisji — Agnieszka Krawczyk - Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE