Reklama

Jeden w rowie, drugi wjechał w ogrodzenie

Opublikowano:
Autor:

Jeden w rowie, drugi wjechał w ogrodzenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę na drogach powiatu łukowskiego doszło do dwóch wypadków. Na ulicy Prusa w Łukowie, na wysokości oczyszczalni ścieków auto osobowe wpadło do rowu, zaś w Trzebieszowie pojazd wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie.

Tuż po godzinie 10. na ul Prusa w Łukowie na wysokości oczyszczalni ścieków samochód osobowy wpadł do rowu. Po przyjeździe 2 zastępów z Łukowa stwierdzono, że auto znajduje się na prawym boku. Podróżowało w nim 2 osoby, które samodzielnie opuściły pojazd i nie potrzebowały pomocy medycznej. Działania zastępów PSP polegały na odłączeniu akumulatora od pojazdu. Strażacy postawili auto na koła. 


Z kolei po godzinie 20. w Trzebieszowie osobówka wypadła z drogi i uderzyła w ogrodzenie posesji. Poszkodowany kierowca o własnych siłach opuścił samochód i nie zgłaszał przybyłym na miejsce strażakom żadnych dolegliwości. Strażacy z Łukowa zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator od pojazdu oraz zabezpieczyli instalację LPG w samochodzie. Obecne na miejscu zastępy OSP Trzebieszów oraz OSP Wierzejki oświetlały teren zdarzenia podczas gdy policyjni technicy prowadzili działania. 


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE